• Колекции
    • - DESERT SHINE
    • - Delicate Silver
    • - Silver Premium
    • - CRUSHED ICE
    • - Мойсанит
    • - Marry Me
    • - Rose Gold
    • - Be Simple
    • - Zodiac Collection
    • - Luxury Secret
    • - Hair Style
  • БИЖУТА
    • Комплекти
      • - Silver Premium
      • - Сребро
      • - Розово позлатяване
      • - Жълто позлатяване
      • - Бяло позлатяване
    • Обеци
      • - Silver Premium
      • - Сребро с Мойсанит
      • - Сребро
      • - Бяло позлатяване
      • - Розово позлатяване
      • - Жълто позлатяване
      • - Черно позлатяване
    • БИЖУТА
      • - Silver Premium
      • - Сребро с Мойсанит
      • - Сребро
      • - Розово позлатяване
      • - Бяло позлатяване
      • - Черно позлатяване
    • Гривни
      • - Тенис гривни
      • - Silver Premium
      • - Сребро
      • - Розово позлатяване
      • - Жълто позлатяване
      • - Бяло позлатяване
    • Пръстени
      • - Silver Premium
      • - Сребро
      • - Розово позлатяване
      • - Жълто позлатяване
      • - Бяло позлатяване
    • Брошки
      • - Бяло позлатяване
      • - Жълто позлавяване
      • - Розово позлатяване
    • Аксесоари
      • - Бяло позлатяване
      • - Жълто позлатяване
    • - Сребърни бижута
    • - Позлатени бижута
  • SALE
  • Блог

Ръчно изработени бижута с българска елегантност!

Бижута Invoke
Вход \ Регистрирайте се
Бижута Invoke
Количка 0 0

Моята количка

Вашата кошница е празна!

  • Колекции
    • DESERT SHINE
    • Delicate Silver
    • Silver Premium
    • CRUSHED ICE
    • Мойсанит
    • Marry Me
    • Rose Gold
    • Be Simple
    • Zodiac Collection
    • Luxury Secret
    • Hair Style
  • БИЖУТА
    • Комплекти
      • Silver Premium
      • Сребро
      • Розово позлатяване
      • Жълто позлатяване
      • Бяло позлатяване
      Обеци
      • Silver Premium
      • Сребро с Мойсанит
      • Сребро
      • Бяло позлатяване
      • Розово позлатяване
      • Жълто позлатяване
      • Черно позлатяване
      БИЖУТА
      • Silver Premium
      • Сребро с Мойсанит
      • Сребро
      • Розово позлатяване
      • Бяло позлатяване
      • Черно позлатяване
      Гривни
      • Тенис гривни
      • Silver Premium
      • Сребро
      • Розово позлатяване
      • Жълто позлатяване
      • Бяло позлатяване
      Пръстени
      • Silver Premium
      • Сребро
      • Розово позлатяване
      • Жълто позлатяване
      • Бяло позлатяване
      Брошки
      • Бяло позлатяване
      • Жълто позлавяване
      • Розово позлатяване
      Аксесоари
      • Бяло позлатяване
      • Жълто позлатяване
      Сребърни бижута
      Позлатени бижута
  • SALE
  • Блог
  • Начало
  • Търсене

Търсене -

Цена:

Сребърен пръстен с платина и цветни кубични циркони | Колекция Silver Premium | Бижута Invoke.bg
109.00£

Сребърен пръстен с платина и цветни кубични циркони SJ45684R-C | Колекция Silver Premium

200 гр (54.5 £ Единица 100 гр)
109.00£
Сребърен пръстен с платина и цветни кубични циркони | Колекция Silver Premium | Бижута Invoke.bg
Out of stock
99.00£

Сребърен пръстен с платина и цветни кубични циркони SJ31800R-C | Колекция Silver Premium

200 гр (49.5 £ Единица 100 гр)
99.00£
Сребърен пръстен с платина и цветни кубични циркони | Колекция Silver Premium | Бижута Invoke.bg
119.00£

Сребърен пръстен с платина и цветни кубични циркони SJ45675R-C | Колекция Silver Premium

200 гр (59.5 £ Единица 100 гр)
119.00£
Сребърен пръстен с платина и цветни кубични циркони | Колекция Silver Premium | Бижута Invoke.bg
119.00£

Сребърен пръстен с платина и цветни кубични циркони SJ45431R-C | Колекция Silver Premium

200 гр (59.5 £ Единица 100 гр)
119.00£
Сребърен пръстен с платина и цветни кубични циркони | Колекция Silver Premium | Бижута Invoke.bg
109.00£

Сребърен пръстен с платина и цветни кубични циркони SJ45446R-C | Колекция Silver Premium

200 гр (54.5 £ Единица 100 гр)
109.00£
Сребърен пръстен с платина и цветни кубични циркони | Колекция Silver Premium | Бижута Invoke.bg
119.00£

Сребърен пръстен с платина и цветни кубични циркони SJ45684R-C | Колекция Silver Premium

200 гр (59.5 £ Единица 100 гр)
119.00£
Сребърен пръстен с платина и цветни кубични циркони | Колекция Silver Premium | Бижута Invoke.bg
119.00£

Сребърен пръстен с платина и цветни кубични циркони SJ41007R-C | Колекция Silver Premium

200 гр (59.5 £ Единица 100 гр)
119.00£
Сребърен пръстен с платина и цветни кубични циркони | Колекция Silver Premium | Бижута Invoke.bg
169.00£

Сребърен пръстен с платина и цветни кубични циркони SJ45703R-C | Колекция Silver Premium

200 гр (84.5 £ Единица 100 гр)
169.00£
Сребърна тенис гривна с платина и цветни кубични циркони | Колекция Silver Premium | Бижута Invoke.bg
189.00£

Сребърна тенис гривна с платина и цветни кубични циркони 2700000055229 | Колекция Silver Premium

200 гр (94.5 £ Единица 100 гр)
189.00£
Сребърна гривна с платина и кубични циркони | Колекция Silver Premium | Бижута Invoke.bg
219.00£

Сребърна гривна с платина и кубични циркони 2700000055212 | Колекция Silver Premium

200 гр (109.5 £ Единица 100 гр)
219.00£
Сребърна гривна с платина и кубични циркони | Колекция Silver Premium | Бижута Invoke.bg
189.00£

Сребърна гривна с платина и кубични циркони 2700000055205 | Колекция Silver Premium

200 гр (94.5 £ Единица 100 гр)
189.00£
Сребърна гривна с платина и кубични циркони | Колекция Silver Premium | Бижута Invoke.bg
189.00£

Сребърна гривна с платина и кубични циркони 2700000055199 | Колекция Silver Premium

200 гр (94.5 £ Единица 100 гр)
189.00£
Сребърен комплект с платина и цветни кубични циркони | Колекция Silver Premium | Бижута Invoke.bg
659.00£

Сребърен комплект с платина и цветни кубични циркони 2700000055601 | Колекция Silver Premium

200 гр (329.5 £ Единица 100 гр)
659.00£
Сребърен комплект с платина и кубични циркони | Колекция Silver Premium | Бижута Invoke.bg
859.00£

Сребърен комплект с платина и кубични циркони 2700000055595 | Колекция Silver Premium

200 гр (429.5 £ Единица 100 гр)
859.00£
Сребърен комплект с платина и кубични циркони | Колекция Silver Premium | Бижута Invoke.bg
859.00£

Сребърен комплект с платина и кубични циркони 2700000055588 | Колекция Silver Premium

200 гр (429.5 £ Единица 100 гр)
859.00£
Сребърен комплект с платина и кубични циркони | Колекция Silver Premium | Бижута Invoke.bg
859.00£

Сребърен комплект с платина и кубични циркони 2700000055571 | Колекция Silver Premium

200 гр (429.5 £ Единица 100 гр)
859.00£
Сребърни обеци с платина и кубични циркони | Колекция Silver Premium | Бижута Invoke.bg
109.00£

Сребърни обеци с платина и кубични циркони 2700000055328 | Колекция Silver Premium

200 гр (54.5 £ Единица 100 гр)
109.00£
Сребърни обеци с платина и кубични циркони | Колекция Silver Premium | Бижута Invoke.bg
99.00£

Сребърни обеци с платина и кубични циркони 2700000055458 | Колекция Silver Premium

200 гр (49.5 £ Единица 100 гр)
99.00£
Сребърни обеци с платина и кубични циркони | Колекция Silver Premium | Бижута Invoke.bg
109.00£

Сребърни обеци с платина и кубични циркони 2700000055533 | Колекция Silver Premium

200 гр (54.5 £ Единица 100 гр)
109.00£
Сребърни обеци Верига с платина и цветни кубични циркони | Колекция Silver Premium | Бижута Invoke.bg
119.00£

Сребърни обеци Верига с платина и цветни кубични циркони | Колекция Silver Premium

200 гр (59.5 £ Единица 100 гр)
119.00£

Контакти

  • За нас
  • info@invokeart.co.uk
  • +44 7789 742061

Обслужване на клиенти

  • Продажба и поддръжка
  • Свържете се с нас
  • Карта на сайта
  • Правила и условия

Клиенти

  • Моят профил
  • История на поръчките
  • Бюлетин
Специални настройки

Close

Специални настройки

  • Увеличаване на размера на шрифта
  • Намаляване на размера на шрифта
  • Сива скала
  • Висок контраст
  • Обръщане
  • Светъл фон
  • Подчертана връзка
  • Лесен за четене шрифт
  • Нулиране